Zawisza 2005
Zawisza 2005

Sponsorzy

DEICHMANN 2016

29.02.2016r.
W połowie kwietnia 2016,  jak co roku, rusza ogólnopolski turniej DEICHMANN MiniMistrzostwa.

Eliminacje bydgoskie rozpoczną się 17 kwietnia na obiektach CWZS przy ul. Gdańskiej oraz na orliku przy SMS 15 przy ul. Czerkaskiej i potrwają do 5 czerwca. Finał miejski zaplanowany jest na 12 czerwca. Zwycięzca turnieju eliminacyjnego wyjedzie na ogólnopolski Finał, który odbędzie się 26 czerwca, a zespół z drugiego miejsca eliminacji wezmie udział w ogólnopolskim Barażu, który odbędzie się 19 czerwca, z którego drużyny będą walczyć o miejsce w Finale.
Nasz zespół, do rywalizacji w MiniMistrzostwach wystawia dwie drużyny : WŁOCHY i ARGENTYNA. Drużyny będa grały w strojach ww państw. Koszt kompletu na zawodnika wynosi 100 zł. Składy drużyn trener poda w kwietniu.
Pięciu naszych zawodników posmakowało już smak zwycięstwa w Finale eliminacji miejskich, awansując do FINAŁU ogólnopolskiego. Dwa lata temu FINAŁ ,który odbył się w OPOLU, reprezentowali ZŁOTĄ DRUŻYNĘ DANII : Tomasz Chabasiński, Jakub Ryczkowski, Mateusz Śmiglewski i Adam Wierzbicki, a w ubiegłym roku awans ze swoją drużyną WŁOCH uzyskał Szymon Paradowski.