Zawisza 2005
Zawisza 2005

Sponsorzy

Najświeższe informacje

24.03.2019r.
 Terminarz :

30.03.2019 r   WDA Świecie : MUKS CWZS Bydgoszcz godz.: 16:30
06.04.2019 r   OLIMPIA Grudziądz : MUKS CWZS Bydgoszcz godz.: 10:00
13.04.2019 r   MUKS CWZS Bydgoszcz : ELANA Toruń godz.: 10:00
18.04.2019 r   UKS SMS Włocławek : MUKS CWZS Bydgoszcz godz.: 10:00
27.04.2019 r   MUKS CWZS Bydgoszcz : SP ZAWISZA Bydgoszcz godz.: 10:00
01.05.2019 r   CHEMIK MODERATOR Bydgoszcz : MUKS CWZS Bydgoszcz 
05.05.2019 r   GOL Brodnica : MUKS CWZS Bydgoszcz godz.: 10:00
24.03.2019r.
 Terminarz :

30.03.2019 r   MUKS CWZS Bydgoszcz : POMORZANIN Toruń godz.: 16:00
06.04.2019 r   MUKS CWZS Bydgoszcz : LECH Rypin godz.: 16:00
13.04.2019 r   DRWĘCA Golub Dbrzyń : MUKS CWZS Bydgoszcz
18.04.2019 r   MUKS CWZS Bydgoszcz : WŁÓKNIARZ SM KOPERNIK Toruń godz.: 15:00
27.04.2019 r   GWIAZDA Bydgoszcz : MUKS CWZS Bydgoszcz 
01.05.2019 r   MUKS CWZS Bydgoszcz : JEDYNKA Aleksandrów Kujawski godz.: 13:30
04.05.2019 r   POLONIA Bydgoszcz : MUKS CWZS Bydgoszcz
24.03.2019r.
Szymon Hodur i Mikołaj Filipczak przebywają wraz z drużyną rocznika 2006 Trenera Damiana Bławata na turnieju MIĘTNE FOOTBALL FESTIVAL.

Życzymy powodzenia !

Korona Kielce 0:1 MUKS CWZS Bydgoszcz
bramka : Mateusz Sitek

Zagłębie Lubin 1:0 MUKS CWZS Bydgoszcz

Semp Warszawa 0:1 MUKS CWZS Bydgoszcz
bramka : Mateusz Sitek

Znicz Pruszków 0:1 MUKS CWZS Bydgoszcz
bramka :Mateusz Sitek

Miętne 0:4 MUKS CWZS Bydgoszcz
bramki : Tomasz Kociński, Aleks Pelczarski, Dominik Szczepaniak, Mikołaj Filipczak

AP Reiss 0:1 MUKS CWZS Bydgoszcz
bramka : Jarema Zieniewicz

Escola Warszawa 2:0 MUKS CWZS Bydgoszcz

Jagiellonia Białystok 0:1 MUKS CWZS Bydgoszcz

Drużyna zajęła II miejsce w turnieju !
24.03.2019r.
  Wydział Szkolenia Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy powołuje następujących zawodników na mecze kontrolne z Wielkopolskim ZPN : K-PZPN rocznik 2005 i 2006 :

1. Tomasz Chabasiński
2. Mikołaj Dziarkowski
3. Szymon Hodur
4. Mikołaj Januszewski
5. Igor Jeziorski
6. Igor Oleksy
7. Dominik Stanny

Mecze odbędą się w dniu 09.04.2019 r o gpdz.: 12:00 w Sierakowie.

Zbiórka zawodników w dniu 09.04.2019 r o godz.: 7:30 na stadionie CWZS Zawisza ul. Gdańska 163
17.03.2019r.
 Trenerzy MUKS CWZS Bydgoszcz Rafał Krygier (drużyna tramkparzy) i Marcin Piesik (grupa bramkarzy) wraz zawodnikiem Jakubem Grzesiakiem (bramkarz) przebywali na początku marca w Dolnej Saksonii, w niemieckiej Akademii Hannover 96.

Trenerzy mieli okazję obejrzeć obiekty Akademii, uczestniczyć w treningach pierwszego zespołu HANNOVER 96, drużyny U-23 HANNOVER 96 oraz drużyn młodzieżowych, wymienili doświadczenia szkoleniowo-treningowe z dyrektorem Akademii Michaelem Tarnatem i Trenerem pierwszego zespołu Thomasem Doll (na zdjęciu).
Bramkarz Jakub Grzesiak uczestniczył w zajęciach z bramkarzami Akademii HANNOVER 96. 


16.03.2019r.
MUKS CWZS Bydgoszcz 04/05 3:1 (0:0) NOTECIANKA Pakość 02/03

1:0 Filip Wełniak / Mikołaj Januszewski
2:0 Filip Wełniak
2:1
3:1 Maksymilian Stróżyński / Mikołaj Januszewski  
10.03.2019r.
 GWIAZDA Bydgoszcz 2005 0:8 MUKS CWZS Bydgoszcz 2004/2005

Bramki strzelili:
Mateusz Pocięgiel 3x, Filip Wełniak 2x, Maciej Kotowski, Oliwier Grzelak, Dawid Bączyński

Skład: Dawid Bączyński, Mikołaj Borowski, Olivier Dolski, Miłosz Gorczyński, Oliwier Grzelak, Olivier Heigelmann, Maciej Kotowski, Mateusz Pocięgiel, Paweł Rychcik, Maciej Śmigielski, Filip Wełniak, Piotr Wnuk  
10.03.2019r.
 "... jeszcze kilka dni temu rozmawialiśmy, uzgadniając szczegóły udziału naszej drużyny w turnieju Lider Kar-Pol Cup 2019 ..."

Po tygodniowym pobycie w szpitalu zmarł Henryk Ordoński, pomysłodawca i jeden z organizatorów turnieju KAR-POL CUP, członek zarządu klubu LIDER Włocławek, człowiek, który kochał piłkę nożną

Serdeczne Wyrazy Współczucia dla najbliższych i klubu Lider Włocławek

Zarząd i zawodnicy MUKS CWZS Bydgoszcz
10.03.2019r.
 Ostateczna kolejność:

1. AKS SMS Łódż
2. WISŁA Płock
3. LOKOMOTIV Kijów
4. JAGUAR Gdańsk
5. SKONTO Ryga
6. ELANA Toruń
7. MUKS CWZS Bydgoszcz
8. KOZIOŁEK Poznań
9. SALOS Szczecin
10. MOSP Białystok
11. UNIA Warszawa
12. LIDER Włoclawek
13. LECHIA Tomaszów
14. MAŁY JEZIORAK Iława
15. GÓRNIK Kłodawa
16. OBOLON Kijów
17. WŁÓKNIARZ Toruń

10.03.2019r.
 Mecz o VII miejsce

KOZIOŁEK Poznań 1:2 (0:1) MUKS CWZS Bydgoszcz

0:1 Antek Federowicz / Mikołaj Januszewski
0:2 Mateusz Sitek / Kacper Witkowski
1:2
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101