Zawisza 2005
Zawisza 2005

Sponsorzy

Najświeższe informacje

30.01.2017r.
W weekend 28-30.01.2017 r drużyna Rafała Krygiera wzięła udział w prestiżowym międzynarodowym turnieju w Gdyni. Po emocjonujących meczach w grupie, kończacych się jednobramkowymi przegranymi, remisujemy z Pogonią Szczecin, w niedzielę wygrywamy dwa mecze, jeden przegrywając. 
Trener i zawodnicy wywożą z Gdyni mnóstwo materiału, mysli szkoleniowej, świadomi ile pracy jeszcze przed drużyną, ale także wiele pozytywnych wspomnień z wycieczki po mieście i zawartych nowych przyjażni.
Mecze ćwierćfinałowe i finały to już ekstraklasa, mecze rocznika 2005 na wysokim poziomie. W finale ZAGŁĘBIE Lubin dominowało wygrywając 3:0 z LECHIĄ Gdańsk.
Nasi rywale z grupy zajęli miejsca : POGOŃ Szczecin V, a ARKA Gdynia I VI.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na perfekcyjnie zorganizowany turniej ! 
29.01.2017r.
MUKS CWZS Bydgoszcz 3:0 ORANJE Konin
1:0 (2') Jakub Ryczkowski
2:0 (4') Michał Wieczorek
3:0 (12') Adam Wierzbicki

MUKS CWZS Bydgoszcz 2:1 OLIMPIJCZYK Kwakowo
1:0 (3') Adam Wierzbicki
2:0 (6') Michał Wieczorek
2:1 (7')

MUKS CWZS Bydgoszcz 1:2 SALOS Szczecin 
0:1 (7')
0:2 (12')
1:2 12') Jakub Ryczkowski

15:30 Zakończenie turnieju

28.01.2017r.
W grupie "śmierci" D :

MUKS CWZS Bydgoszcz 1:2 FC Wroclaw
0:1 (7')
1:1 (8') Oskar Semeniuk
1:2 (13')

MUKS CWZS Bydgoszcz 1:2 ARKA Gdynia
0:1 (2')
0:2 (6')
1:2 (12') Igor Oleksy

MUKS CWZS Bydgoszcz 2:2 POGOŃ Szczecin
0:1 (8')
0:2 (9')
1:2 10') Oskar Semeniuk
2:2 (11') Oskar Semeniuk
28.01.2017r.
Adres hali sportowej:
Gdynia ul. Kazimierza Gorskiego 8
28.01.2017r.
Wyspani, po sniadaniu, odprawie z trenerem, do 12:00 czas wolny, w którym chłopcy spędza na spacerze nad morzem, zwiedzą Muzeum Marynarki Wojennej, wjadą kolejka na Kamienna Górę - punkt widokowy. 
Grupa A i B juz rozgrywają mecze eliminacyjne. Nasza druzyna rozpocznie rywalizację o godz. 15:45.
O godz. 14:00 - oficjalne otwarcie turnieju
27.01.2017r.
Dojechalismy 19:30, po zakwaterowaniu sie w hotelu Mercury, druzyna uczestniczyła w sesji zdjęciowej.
Nastepnie odbyła sie Gala Losowania Grup, w ktorej uczestniczył trener Rafal Krygier wraz z kapitanem drużyny Adamem Wierzbickim.

Trafilismy do grupy D:
1. Pogon Szczecin mecz o godz. 18:30
2. Polonia Warszawa mecz o godz. 19:30
3. FC Academy Wrocław mecz o godz. 15:45
4. Arka Gdynia I (gospodarz) mecz o godz. 17:45

Po kolacji chłopcy maja wolny czas.
 
27.01.2017r.
 Dzisiejszy trening potrwa do godz. 14:00

UWAGA ! 
Zmiana godziny wyjazdu do GDYNII
Zbiórka godz.
 16:20
Parking ZAWISZY
26.01.2017r.
 Informujemy, iż z rozgrywek ARKA GDYNIA CUP 2017 prowadzona będzie transmisja LIVE. 
KANAŁ YOUTUBE, na którym można obejrzeć wszystkie mecze AGC' 2017 na żywo - TUTAJ.
24.01.2017r.
Plan zajęć w czasie ferii zimowych:

30.01 - 05.02.2017 r - wolne

06.02.2017 r - hala SMS 15 godz. 14:30 - 16:00
07.02.2017 r - boisko na Zawiszy godz. 14:30 - 16:00
08.02.2017 r - hala SMS 15 godz. 14:30 - 16:00
09.02.2017 r - hala SMS 15 godz. 14:30 - 16:00
10.02.2017 r - boisko na Zawiszy godz. 14:30 - 16:00
11.02.2017 r - boisko na Zawiszy - sparing godz. 13:00
 
24.01.2017r.

Informujemy, iż z rozgrywek ARKA GDYNIA CUP 2017 prowadzona będzie transmisja LIVE. Przed samymi zawodami poinformujemy, gdzie będzie można oglądać spotkania AGC 2017 oraz śledzić bieżące wyniki rozgrywek.
KANAŁ YOUTUBE, na którym można obejrzeć wszystkie mecze AGC' 2017 na żywo - TUTAJ.

Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112