Zawisza 2005
Zawisza 2005

Sponsorzy

Najświeższe informacje

29.02.2016r.
W połowie kwietnia 2016,  jak co roku, rusza ogólnopolski turniej DEICHMANN MiniMistrzostwa.

Eliminacje bydgoskie rozpoczną się 17 kwietnia na obiektach CWZS przy ul. Gdańskiej oraz na orliku przy SMS 15 przy ul. Czerkaskiej i potrwają do 5 czerwca. Finał miejski zaplanowany jest na 12 czerwca. Zwycięzca turnieju eliminacyjnego wyjedzie na ogólnopolski Finał, który odbędzie się 26 czerwca, a zespół z drugiego miejsca eliminacji wezmie udział w ogólnopolskim Barażu, który odbędzie się 19 czerwca, z którego drużyny będą walczyć o miejsce w Finale.
Nasz zespół, do rywalizacji w MiniMistrzostwach wystawia dwie drużyny : WŁOCHY i ARGENTYNA. Drużyny będa grały w strojach ww państw. Koszt kompletu na zawodnika wynosi 100 zł. Składy drużyn trener poda w kwietniu.
Pięciu naszych zawodników posmakowało już smak zwycięstwa w Finale eliminacji miejskich, awansując do FINAŁU ogólnopolskiego. Dwa lata temu FINAŁ ,który odbył się w OPOLU, reprezentowali ZŁOTĄ DRUŻYNĘ DANII : Tomasz Chabasiński, Jakub Ryczkowski, Mateusz Śmiglewski i Adam Wierzbicki, a w ubiegłym roku awans ze swoją drużyną WŁOCH uzyskał Szymon Paradowski.
29.02.2016r.
Zapełnia się kalendarz imprezami sportowymi, w których weżmie udział nasza drużyna.

06.03.2016 r Sparing z Wisłą Płock (w)
09.04.2016 r LIGA ORLIKA GWIAZDA Bydgoszcz (d) 
16.04.2016 r LIGA ORLIKA MKS Łochowo (w)
17.04.2016 r DEICHMANN 
23.04.2016 r LIGA ORLIKA GWIAZDA II Bydgoszcz (d)
24.04.2016 r DEICHMANN
30.04.2016 r LIGA ORLIKA SP ZAWISZA Bydgoszcz (d)
07.05.2016 r LIGA ORLIKA JSS Bydgoszcz/Toruń (w)
08.05.2016 r DEICHMANN
14.05.2016 r LIGA ORLIKA PIASKI Bydgoszcz (d)
15.05.2016 r DEICHMANN
21.05.2016 r LIGA ORLIKA WISEŁKA II Bydgoszcz (w)
22.05.2016 r DEICHMANN
28.05.2016 r LIGA ORLIKA MEZAR Nakło (d)
29.05.2016 r DEICHMANN
04.06.2016 r LIGA ORLIKA POLONIA Bydgoszcz (w)
05.06.2016 r DEICHMANN
11.06.2016 r LIGA ORLIKA BKS Bydgoszcz (d)
12.06.2016 r DEICHMANN - FINAŁ MIEJSKI
18.06.2016 r
28.02.2016r.
W dzisiejszy słoneczny poranek gościliśmy drużynę ELANY Toruń.

Sparing został rozegrany w klasie młodzika 4 x 20'

SMS 15 WKS ZAWISZA Bydgoszcz 9:4 (1:1; 2:1; 3:1; 3:1) ELANA Toruń

0:1
1:1 Michał Wieczorek
2:1 Mikołaj Januszewski
2:2
3:2 Samobójcza / Mikołaj Januszewski
3:3
4:3 Mateusz Śmiglewski / Jakub Ryczkowski
5:3 Jakub Ryczkowski / Mateusz Śmiglewski
6:3 Oskar Semeniuk / Adam Wierzbicki
7:3 Michał Pawlak
8:3 Michał Pawlak / Jakub Ryczkowski
8:4 
9:4 Oskar Semeniuk

Drużyna zagrała w składzie:
Tomasz Chabasiński, Marcel Chojnacki, Maksymilian Czarra, Konrad Dzierzanowski, Mikołaj Januszewski, Dawid Mańczak, Damian Mleczek, Michał Pawlak, Jakub Ryczkowski, Oskar Semeniuk, Mateusz Śmiglewski, Michał Wieczorek, Adam Wierzbicki, Marcin Zatorski 

Dziękujemy drużynie z Torunia za spotkanie i walkę na boisku.
27.02.2016r.
W dniu dzisiejszym zespół wziął udział w prestiżowym; bardzo dobrze zorganizowanym turnieju w województwie kujawsko - pomorskim KORONOWO CUP 2016

Wyniki:

SMS 15 WKS ZAWISZA Bydgoszcz 3:0 Pomorzanin Toruń II
1:0 (3') Mikołaj Januszewski
2:0 (9') Michał Wieczorek / Mateusz Śmiglewski
3:0 (10') Michał Wieczorek / Oskar Semeniuk

SMS 15 ZAWISZA Bydgoszcz 0:0 Polonia Bydgoszcz

SMS 15 ZAWISZA Bydgoszcz 5:0 Victoria Koronowo

1:0 (2') Oskar Semeniuk
2:0 (3') Tomasz Chabasiński / Michał Wieczorek
3:0 (5') Michał Wieczorek
4:0 (8') Jakub Ryczkowski / Tomasz Chabasiński
5:0 (9') Mikołaj Januszewski / Maksymilian Czarra


25.02.2016r.
Najbliższy weekend zapowiada się bardzo ciekawie.

W sobotę zespół wybiera się na turniej KORONOWO CUP 2016 do Koronowa.
Zbiórka zawodników na hali o godzinie 8:00

Kadra :
1. Tomasz Chabasiński 
2. Maksymilian Czarra
3. Mikołaj Januszewski
4. Michał Pawlak
5. Jakub Ryczkowski
6. Oskar Semeniuk
7. Jakub Stykuć
8. Mateusz Śmiglewski
9. Adam Wierzbicki
10. Michał Wieczorek


Do Koronowa zabieramy stroje : koszulki niebieską Poldaw i białą WoodGlass Team, spodenki czarne, getry niebiesko-czarne.

W niedzielę podejmujemy drużynę ELANY Toruń.
Mecz zostanie rozegrany na boisku Zawiszy przy ul. Gdańskiej o godzinie 10:00. Zbiórka zawodników w szatni o godzinie 9:15.
Kadra : cała drużyna
 
25.02.2016r.
 W dniu jutrzejszym swoje 11 urodziny obchodzą zawodnicy naszej drużyny Tomasz Chabasiński i Mateusz Śmiglewski.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CHABAS !!!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MATI !!!
22.02.2016r.
Poznaliśmy grupowych rywali w turnieju KORONOWO CUP 2016 :

Pomorzanin Toruń II - mecz o godzinie 8:42
Polonia Bydgoszcz - mecz o godzinie 9:32
Victoria Koronowo - mecz o godzinie 10:44
Orzeł Służewo - mecz o godzinie 12:12

W grupach eliminacyjnych, drużyny rozegrają mecze systemem każdy z każdym, następnie dwie najlepsze ekipy z każdej grupy awansują bezpośrednio do grupy finałowej "złotej" oraz drużyna z trzeciego miejsca z najlepszym bilansem punktowo-bramkowym - walcząc o miesjca 1-5.Pozostałe zespoły stworzą grupę "srebrną" - walcząc o miejsca 6-10.

Zakończenie Turnieju planowane jest na godzine 17:15

21.02.2016r.
 W niedzielne popołudnie rozegraliśmy mecz kontrolny w klasie młodzika z drużyna CHEMIKA Bydgoszcz 2004. Nasza drużyna jest nadal zdziesiątkowana, przegrywając z panującą grypą i anginą.

SMS 15 WKS Zawisza Bydgoszcz 4:0 (0:0, 3:0, 1:0) BKS CHEMIK Bydgoszcz 2004

1:0 (21') Dawid Bączyński
2:0 (22') Janek Wachowiak / Jakub Ryczkowski
3:0 (32') Dawid Bączyński
4:0 (46') Michał Wieczorek

Dziękujemy drużynie z Glinek za walkę na boisku.

18.02.2016r.
 Zgodnie z planem drużyny, w niedzielę 21 lutego o godzinie 16:15 na boisku Zawiszy przy ul. Gdańskiej rozegramy sparing z drużyną Chemika Bydgoszcz 2004.
Zbiórka zawodników w szatni o godz. 15:30.
Kadra : cała drużyna
Stroje : koszulki niebieskie meczowe, spodenki czarne, getry czarne
12.02.2016r.
W dniu dzisiejszym rozegraliśmy mecz kontrolny w klasie młodzika z kolegami z rocznika 2004.
Mecz został rozegrany 4 x 20'.
Trener miał do dyspozycji wszystkich zawodników (oprócz Mateusza Śmiglewskiego i Adama Wierzbickiego)

SMS 15 ZAWISZA 2005 2:4 (0:0, 1:1, 1:1, 0:2) SMS 15 ZAWISZA 2004 

0:1
Antoni Fedorowicz
1:1
Dawid Bączyński
1:2
Filip Karwacki
2:2
Szymon Paradowski
2:3
Filip Karwacki
2:4
Oliwier Grzelak
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88