Zawisza 2005
Zawisza 2005

Sponsorzy

Najświeższe informacje

13.11.2016r.
Jesienną runde kończymy z przytupem na boisku, wygrywając mecz w Lidze Młodzika z AP Brda Bydgoszcz.

MUKS CWZS Bydgoszcz 10:0 (5:0) AP Brda Bydgoszcz

1:0 (5') Mateusz Śmiglewski
2:0 (26') Michał Wieczorek / Tomasz Chabasiński
3:0 (27') Oskar Semeniuk / Mikołaj Januszewski
4:0 (28') Oskar Semeniuk / Mikołaj Januszewski
5:0 (29') Jarema Zieniewicz / Oskar Semeniuk
6:0 (31') Jarema Zieniewicz / Dawid Bączyński
7:0 (46') Szymon Paradowski / Igor Oleksy
8:0 (48') Igor Oleksy / Mateusz Śmiglewski
9:0 (50') Marcel Chojnacki / Adam Wierzbicki
10:0 (53') Szymon Paradowski / Michał Pawlak
13.11.2016r.
 Drużyna juniorów młodszych, występująca w Lidze Wojewódzkiej, prowadzona przez Trenera Rafała Krygiera zbliżyła się do awansu do Ligi Makroregionu. W dniu dzisiejszym odniosła pewne zwycięstwo w Inowrocławiu.

Cuiavia Inowrocław 0:7 MUKS CWZS Bydgoszcz

Gratulacje !
11.11.2016r.
 
09.11.2016r.
 Z okazji NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI 11 LISTOPADA,

w dniu jutrzejszym tj. 10.11.2016 r chłopcy przychodzą do szkoły ubrani na galowo.
08.11.2016r.
 W najbliższą niedzielę, 13 listopada br rozegramy ostatni mecz w Lidze Mlodzika rundy jesiennej, a naszym przeciwnikiem będzie drużyna AP BRDA Bydgoszcz.
Miejsce : boisko przy ul. Gdańskiej Godzina 16:00

Trener Rafał Krygier powołał następujących zawodników:
1. Dawid Bączyński 2. Tomasz Chabasiński 3. Marcel Chojnacki 4. Szymon Hodur (rocznik 2006) 5. Mikołaj Januszewski 6. Damian Mleczek 7. Igor Oleksy 8. Szymon Paradowski (rocznik 2006) 9. Michał Pawlak 10. Aleks Pelczarski (rocznik 2006) 11. Mateusz Pocięgiel 12. Jakub Ryczkowski 13. Oskar Semeniuk 14. Mateusz Śmiglewski 15. Michał Wieczorek 16. Adam Wierzbicki 17. Marcin Zatorski 18. Jarema Zieniewicz (rocznik 2006)

Zbiórka w szatni o godz. : 15:15 
08.11.2016r.
 W dniu dzisiejszym 4 drużyny z naszej szkoły wzięło udział w bydgoskich eliminacjach ogólnopolskiej XVII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar TYMBARKU"   
Wszystkie drużyny odniosły sukces.

Turniej wygrała drużyna MUKS CWZS Bydgoszcz III (rocznik 2005/2006) prowadzona przez trenera Rafała Krygiera, która wywalczyła awans do rozgrywek wojewódzkich.
Skład :  

1. Tomasz Chabasiński 2. Szymon Hodur 3. Mikołaj Januszewski 4. Igor Oleksy 5. Szymon Paradowski 6. Michał Pawlak 7. Aleks Pelczarski 8. Mateusz Śmiglewski 9. Adam Wierzbicki 10. Jarema Zieniewicz

Kolejne drużyny zajęły III i IV miejsca w turnieju,
drużyna MUKS CWZS Bydgoszcz IV trenera Rafała Krygiera (rocznik 2005), która wystąpiła w składzie :
1. Dawid Bączyński 2. Marcel Chojnacki 3. Dawid Mańczak 4. Damian Mleczek 5. Mateusz Pocięgiel 6. Jakub Ryczkowski 7. Oskar Semeniuk 8. Michał Wieczorek 9. Marcin Zatorski
oraz drużyna MUKS CWZS Bydgoszcz I trenera Damiana Bławata (rocznik 2006).

Awans do dalszych rozgrywek wywalczyli także nasi młodsi koledzy z drużyny MUKS CWZS Bydgoszcz rocznik 2009/2010 trenera Patryka Filipskiego.

GRATULACJE  !!!
07.11.2016r.
 W dniu dzisiejszym swoje 11 urodziny obchodzi zawodnik naszej drużyny Jakub Ryczkowski.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MASEŁKO !!!
07.11.2016r.
 W dniu jutrzejszym tj. 08.11.2016 r na stadionie przy ul. Słowiańskiej zostaną rozegrane bydgoskie eliminacje ogólnopolskiego Turnieju Tymbark 2016 r

Szkołę Mistrzostwa Sportowego nr 69 będą reprezentowały cztery drużyny, dwie drużyny z rocznika 2006 i dwie drużyny z rocznika 2005.

Planowane rozpoczęcie zawodów godz. 10:00

Zbiórka wszystkich chłopców w dniu jutrzejszym w szkole o godz. 8:00. Wszyscy razem jedziemy komunikacją miejską, prosze zaopatrzyć dziecko w ulgowy bilet autobusowy.
Kpl meczowe (białe) chłopcy otrzymają na miejscu. 
Prosze zabrać ze sobą legitymacje szkolne.


06.11.2016r.
 W dniu dzisiejszym drużyna MUKS CWZS Bydgoszcz Juniorzy Młodsi prowadzeni przez Naszego Trenera Rafała Krygiera wygrała swój kolejny mecz w Lidze Wojewódzkiej.
Brawo Juniorzy.
Gratulacje Trenerze !


MUKS CWZS Bydgoszcz 3:0 Włókniarz Toruń
06.11.2016r.
 Polonia Bydgoszcz 1:3 (1:2) MUKS CWZS Bydgoszcz

1:0 (6') 
1:1 (14') Adam Wierzbicki
1:2 (23') Oskar Semeniuk / Michał Wieczorek
1:3 (44') Szymon Paradowski / Mateusz Śmiglewski

Kolejny mecz, ostatni w rundzie jesiennej rozegramy z AP Brda w niedzielę 13 listopada o godz. 16:00.
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103