Zawisza 2005
Zawisza 2005

Sponsorzy

Najświeższe informacje

21.03.2017r.
 Wydział Szkolenia Kujawsko - Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy powołał 40 zawodników z województwa kujawsko - pomorskiego na konsultacje reprezentacji K-PZPN rocznik 2005, które odbędą się 29.03.2017 r na stadionie Chemika Bydgoszcz. 
Wśród nich są zawodnicy trenera Rafała Krygiera.


Powołania otrzymali:
Michał Pawlak
Igor Oleksy
Mateusz Śmiglewski
Michał Wieczorek 
Adam Wierzbicki

Zbiórka zawodników o godz. 9:30, zakończenie konsultacji o godz. : 13:00
Powołani zawodnicy muszą posiadać:
- kartę zdrowia z aktualnymi badaniami lekarskimi potwierdzonymi przez lekarza sportowego, kartę zawodniczą, legitymację szkolną,
- sprzęt : obuwie piłkarskie (lanki), ochraniacze, dres, ręcznik, klapki do kąpieli

Gratulujemy powołanym zawodnikom i Trenorowi, życząc powodzenia !
20.03.2017r.
 Zgodnie z zapowiedzią, że będziemy prezentowali uczestników majowego Międzynarodowego Turnieju, tym razem czas na Wisłę Kraków.:-)

Na zdjęciu Wisła Kraków 2005:

Górny rząd: Maciej Papież (trener), Maciej Bożek (fizjoterapeuta), Dawid Vardanyan, Aleksander Paczka, Kamil Kozik, Krystian Stryszowski, Mateusz Łacina, Dawid Saribekyan, Maksymilian Żmuda, Wojciech Bielecki, Stanisław Tarkowski, Tadeusz Kapuściński (trener bramkarzy), Roman Morys (kierownik), Aleksandra Adamiec (psycholog)

Dolny rząd: Dawid Kutermak, Adrian Sikora, Kacper Połeć, Dawid Morys, Kacper Depta, Bartłomiej Sowa, Ian Morgan, Adrian Lewiński, Krystian Uryga, Kamil Szwedo

 
18.03.2017r.
 MUKS CWZS Bydgoszcz 2:1 Polonia Bydgoszcz
0:1 (15') 
1:1 (34') samobójcza / Oskar Semeniuk
2:1 (40') Oskar Semeniuk

 Chemik Bydgoszcz 2:3 MUKS CWZS Bydgoszcz

1:0 (14') Paweł Woźny
1:1 (16') Adam Wierzbicki / Mateusz Śmiglewski
2:1 (25') Paweł Woźny
2:2 (27') Oskar Semeniuk / Igor Oleksy
2:3 (30') Jakub Ryczkowski / Michał Pawlak

Trzeci mecz nie odbył sie - drużyna Widzewa Łódż nie dojechała do Bydgoszczy.


17.03.2017r.

Kadra: 1. Tomasz Chabasiński 2. Marcel Chojnacki 3. Szymon Hodur 4. Mikołaj Januszewski 5. Dawid Mańczak 6. Adam Ojrzanowski 7. Igor Oleksy 8. Michał Pawlak 9. Mateusz Pocięgiel 10. Jakub Ryczkowski 11. Oskar Semeniuk 12. Mateusz Śmiglewski 13. Michał Wieczorek 14. Adam Wierzbicki 15. Marcin Zatorski

Sprzęt meczowy zawodnicy otrzymają w szatni.
Zbiórka w szatni o godz. 10:45

16.03.2017r.
 Zaczynamy prezentację wszystkich uczestników Międzynarodowego Turnieju, w którym udział weżmie drużyna Trenera Rafała Krygiera w maju br: MFK Karvina (Czechy)

Karvina to miasto usytuowane tuż przy granicy polsko-czeskiej.

Seniorzy MFK Karvina grają w najwyższej klasie rozgrywkowej w Czechach, na stadionie, który jest prawdziwą perełką sportowej architektury. Piękny, kameralny obiekt.

MFK KARVINA (rocznik 2005)

Górny rząd od lewej: Puczok Daniel, Skatula Lukáš, Hudec Matouš, Pryszcz Damián, Matuška Lukáš, Czaiczki Vít, Kačor Pavel, Luňák Samuel, Kužušník Marek

Środkowy rząd od lewej: Pietrzyk Simon, Pecold Jan, Pastrňák Ondřej, Urbánek Aleš, Kratochvíl Matěj, Vacula Adam, Drobek Ondřej

Dolny rząd od lewej: Bogár Tomáš, Tovaly Mário, Gibiec Richard, Kraina A

16.03.2017r.
 W najbliższą sobotę 17.03, o godz.: 12:00 na stadionie Chemika Bydgoszcz przy ul. Glinki rozegramy czwórmecz z Widzewem Łódż, Chemikiem Bydgoszcz i Polonią Bydgoszcz.
Kadra zostanie podana przez Trenera po piątkowym treningu.
13.03.2017r.
 Dokładnie za 10 tygodni, drużyna MUKS CWZS Bydgoszcz rocznik 2005 - Trenera Rafała Krygiera weźmie udział w prestiżowym Międzynarodowym Turnieju piłkarskim; szczegóły wkrótce.
11.03.2017r.
 MUKS CWZS Bydgoszcz 5:0 (3:0) ORANJE KONIN

1:0 (5') Igor Oleksy
2:0 (7') Jarema Zieniewicz / Adam Wierzbicki
3:0 (14') Jarema Zieniewicz 
4:0 (45') Oskar Semeniuk / Igor Oleksy
5:0 (55') Michał Wieczorek 

Dziekujemy drużynie z Konina za walkę na boisku.

Za tydzień tj. 18.03 o godz. 12:00 spotkamy sie w czwórmeczu z Widzewem Łódź, Chemikiem Bydgoszcz i Polonia Bydgoszcz
09.03.2017r.
 W sobotę 11.03 o godz. 12:00 rozegramy sparing z drużyną ORANJE KONIN,

Kadra: 1. Dawid Bączyński 2. Tomasz Chabasiński 3 Szymon Hodur 4. Mikołaj Januszewski 5. Damian Mleczek 6. Igor Oleksy 7. Szymon Paradowski 8. Michał Pawlak 9. Aleks Pelczarski 10. Mateusz Pocięgiel 11. Oskar Semeniuk 12. Mateusz Śmiglewski 13. Michał Wieczorek 14. Adam Wierzbicki 15. Marcin Zatorski 16. Jarema Zieniewicz

Sprzęt meczowy zawodnicy otrzymają w szatni.
Zbiórka zawodników w szatni o godz. 11:15
08.03.2017r.
  W marcu swoje 12 urodziny obchodzi zawodnik naszej drużyny Dawid Mańczak.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MANIEK !!!
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103