Zawisza 2005
Zawisza 2005

Sponsorzy

Najświeższe informacje

08.09.2016r.
 PLAN ROZGRYWEK LIGI MŁODZIKA

14.09.2016 r - CHEMIK Bydgoszcz godz. 18:00 (d)
17.09.2016 r - FOOTBALL ACADEMY Bydgoszcz godz. 10:00 ul. Słowiańska (w)
25.09.2016 r - BKS Bydgoszcz godz.: 15:00 (d)
01.10.2016 r - KOBIECY KP Bydgoszcz godz.: 10;00 (w)
15.10.2016 r - GWIAZDA II Bydgoszcz (w)
22.10.2016 r - SP ZAWISZA Bydgoszcz (d)
29.10.2016 r - JSS JUVENTUS ACADEMY Bydgoszcz (w)
06.11.2016 r - POLONIA Bydgoszcz godz.: 12:00 (w)
12.11.2016 r - AP BRDA Bydgoszcz (d)

(d) - gramy u siebie   (w) - gramy na wyjeżdzie
08.09.2016r.
 W dniu jutrzejszym  wyjeżdżamy na turniej WISŁA PŁOCK YOUTH CUP 2016

Zbiórka o godz. : 19:00, wyjazd o godz. : 19:15 ze szkoły SMS 15 ul. Czerkaska 8
Zabieramy ze sobą strój : biała koszulka, czarne spodenki, czarne getry.

Powołani zawodnicy: 1. Dawid Bączyński 2. Tomasz Chabasiński 3. Marcel Chojnacki 4. Szymon Hodur 5. Dawid Mańczak 6. Damian Mleczek 7. Igor Oleksy 8. Michał Pawlak 9. Mateusz Pocięgiel 10. Jakub Ryczkowski 11. Oskar Semeniuk 12. Mateusz Śmiglewski 13. Michał Wieczorek 14. Adam Wierzbicki 15. Marcin Zatorski 16. Jarema Zieniewicz
04.09.2016r.
W pierwszym meczu Ligi Młodzika pokonaliśmy na wyjeździe drużyne Spójni Białe Błota.

0:1 (1') Igor Oleksy
0:2 (2') Michał Pawlak / Adam Wierzbicki
0:3 (5') Michał Pawlak / Adam Wierzbicki
0:4 (24') Oskar Semeniuk / Adam Wierzbicki
0:5 (27') Marcel Chojnacki / Mateusz Śmiglewski
0:6 (29') Oskar Semeniuk / Michał Pawlak
0:7 (34') Mateusz Śmiglewski / Igor Oleksy
0:8 (35') Tomasz Chabasinski 
0:9 (38') Oskar Semeniuk / Mateusz Śmiglewski
0:10 (40') Igor Oleksy / Oskar Semeniuk
0:11 (42') Oskar Semeniuk / Igor Oleksy
0:12 (46') Oskar Semeniuk
0:13 (48') Igor Oleksy / Jakub Ryczkowski
0:14 (59') Adam Wierzbicki / Michał Pawlak
03.09.2016r.
 Wyniki :

Chemik Bydgoszcz 3:3 JSS III Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz 0:3 Gwiazda II Bydgoszcz
Football Academy Bydgoszcz 1:2 SP Zawisza Bydgoszcz
02.09.2016r.
 W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu zaprzyjaźnionych drużyn Rodziców - zawodnikow rocznika 2005 i rocznika 2004 padł wynik 15:8 na korzyść "2005"
Wszyscy zawodnicy znakomicie wytrzymali mecz kondycyjnie.

Do następnego spotkania !
31.08.2016r.
 Pierwszy mecz Ligi Młodzika rozegramy na wyjezdzie z GLS SPÓJNIA Białe Błota. Mecz odbędzie się 04 września (niedziela) o godzinie 13:00 przy ul. Gronowej 6 - dojazd własnym transportem.

Kadra: Dawid Baczyński, Tomasz Chabasiński, Marcel Chojnacki, Szymon Hodur, Dawid Mańczak, Igor Oleksy, Michał Pawlak, Jakub Ryczkowski, Oskar Semeniuk, Mateusz Śmiglewski, Adam Wierzbicki, Marcin Zatorski,
Stroje : białe koszulki, czarne spodenki, czarne getry.
Zbiórka w szatni o godz. 12:15 
31.08.2016r.
 Poznalismy podział na grupy na turnieju w Płocku, nasza drużyna trafiła do grupy A z następującymi drużynami:
JAGIELLONIA Białystok
GWARDIA Warszawa
SDJUSOR-5 Kaliningrad
29.08.2016r.
W najbliższą środę 31.08 oraz w czwartek 01.09 treningi są odwołane. 
25.08.2016r.
 1 września 2016 r o godz. 10:00 spotykamy sie na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2016/2017,.
25.08.2016r.
Poniżej plany drużyny na najbliższe dni

Czwartek 25.08 Piątek 26.08- trening 15:30
Sobota i Niedziela 27/28.08- wolne
Poniedziałek 29.08 Wtorek 30.08 Środa 31.08 - trening 15:30
 
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88