Zawisza 2005
Zawisza 2005

Sponsorzy

Najświeższe informacje

11.03.2017r.
 MUKS CWZS Bydgoszcz 5:0 (3:0) ORANJE KONIN

1:0 (5') Igor Oleksy
2:0 (7') Jarema Zieniewicz / Adam Wierzbicki
3:0 (14') Jarema Zieniewicz 
4:0 (45') Oskar Semeniuk / Igor Oleksy
5:0 (55') Michał Wieczorek 

Dziekujemy drużynie z Konina za walkę na boisku.

Za tydzień tj. 18.03 o godz. 12:00 spotkamy sie w czwórmeczu z Widzewem Łódź, Chemikiem Bydgoszcz i Polonia Bydgoszcz
09.03.2017r.
 W sobotę 11.03 o godz. 12:00 rozegramy sparing z drużyną ORANJE KONIN,

Kadra: 1. Dawid Bączyński 2. Tomasz Chabasiński 3 Szymon Hodur 4. Mikołaj Januszewski 5. Damian Mleczek 6. Igor Oleksy 7. Szymon Paradowski 8. Michał Pawlak 9. Aleks Pelczarski 10. Mateusz Pocięgiel 11. Oskar Semeniuk 12. Mateusz Śmiglewski 13. Michał Wieczorek 14. Adam Wierzbicki 15. Marcin Zatorski 16. Jarema Zieniewicz

Sprzęt meczowy zawodnicy otrzymają w szatni.
Zbiórka zawodników w szatni o godz. 11:15
08.03.2017r.
  W marcu swoje 12 urodziny obchodzi zawodnik naszej drużyny Dawid Mańczak.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MANIEK !!!
08.03.2017r.
Wszystkiego Najlepszego z okazji DNIA KOBIET,  
DLA WSZYSTKICH PAŃ,
zdrowia, szczęścia, pomyślności i radości,
oraz uśmiechu na co dzień

życzą Trenerzy z drużyną rocznika 2005



06.03.2017r.
 Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Czerkaskiej Najlepsza w Bydgoszczy !

 W 49 edycji turnieju Biały Miś, w finale w hali Łuczniczka, uczniowe SMS, po zaciętej walce pokonali rówieśników ze szkoły nr 48, 16 i 63.
10 kwietnia pojadą na wojewódzki finał do Włocławka, gdzie spotkają sie z najlepszymi szkołami z Torunia, Grudziądza i Włocławka.
06.03.2017r.
 W dniu dzisiejszym nasza Szkoła Mistrzostwa Sportowego weżmie udział w bydgoskim finałowym turnieju BIAŁEGO MISIA.

Turniej rozegrany zostanie na hali ŁUCZNICZKA o godz. 16:30. ZAPRASZAMY do kibicowania naszej drużynie, w barwach której wezma udział również zawodnicy rocznika 2005 : Tomasz Chabasiński, Igor Oleksy, Michał Pawlak, Mateusz Śmiglewski i Adam Wierzbicki.


04.03.2017r.
 MUKS CWZS Bydgoszcz 1:2 (0:1) ELANA Toruń

0:1 (3')
0:2 (37')
1:2 (42') Dawid Bączyński / Igor Oleksy

Za tydzień 11 marca gościc będziemy rówieśników, dobrych znajomych z turnieju w Gdyni drużynę ORANJE Konin.
03.03.2017r.
  W sobotę 4 marca o godz. 16:00, na boisku przy ul. Gdańskiej, rozegramy sparing z ELANĄ Toruń.

Kadra: 1. Dawid Bączyński 2. Tomasz Chabasiński 3. Marcel Chojnacki 4. Szymon Hodur 5.
Mikołaj Januszewski 6. Damian Mleczek 7. Adam Ojrzanowski 8. Igor Oleksy 9. Michał Pawlak 10. Mateusz Pocięgiel 11. Jakub Ryczkowski 12. Oskar Semeniuk 13. Michał Wieczorek 14. Adam Wierzbicki 15. Marcin Zatorski

Sprzęt meczowy zawodnicy otrzymają w szatni.
Zbiórka w szatni o godz. 15:15 


03.03.2017r.
 Finał Wojewódzki turnieju o Puchar Tymbarku odbędzie się 6 kwietnia br w Świeciu.
28.02.2017r.
Zawodnicy, którzy występowali w eliminacjach międzyszkolnego turnieju BIAŁEGO MISIA, w dniu jutrzejszym tj. 01 marca będą reprezentować naszą szkołę w kolejnych zawodach, zwolnieni są z dwóch pierwszych lekcji WF (1 marca) , przychodzą do szkoły na godz. 9:45.

Zbiórka przed zawodami o godz. : 11:25 przy pokoju Trenerów.
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96