Zawisza 2005
Zawisza 2005

Sponsorzy

Najświeższe informacje

28.01.2017r.
Wyspani, po sniadaniu, odprawie z trenerem, do 12:00 czas wolny, w którym chłopcy spędza na spacerze nad morzem, zwiedzą Muzeum Marynarki Wojennej, wjadą kolejka na Kamienna Górę - punkt widokowy. 
Grupa A i B juz rozgrywają mecze eliminacyjne. Nasza druzyna rozpocznie rywalizację o godz. 15:45.
O godz. 14:00 - oficjalne otwarcie turnieju
27.01.2017r.
Dojechalismy 19:30, po zakwaterowaniu sie w hotelu Mercury, druzyna uczestniczyła w sesji zdjęciowej.
Nastepnie odbyła sie Gala Losowania Grup, w ktorej uczestniczył trener Rafal Krygier wraz z kapitanem drużyny Adamem Wierzbickim.

Trafilismy do grupy D:
1. Pogon Szczecin mecz o godz. 18:30
2. Polonia Warszawa mecz o godz. 19:30
3. FC Academy Wrocław mecz o godz. 15:45
4. Arka Gdynia I (gospodarz) mecz o godz. 17:45

Po kolacji chłopcy maja wolny czas.
 
27.01.2017r.
 Dzisiejszy trening potrwa do godz. 14:00

UWAGA ! 
Zmiana godziny wyjazdu do GDYNII
Zbiórka godz.
 16:20
Parking ZAWISZY
26.01.2017r.
 Informujemy, iż z rozgrywek ARKA GDYNIA CUP 2017 prowadzona będzie transmisja LIVE. 
KANAŁ YOUTUBE, na którym można obejrzeć wszystkie mecze AGC' 2017 na żywo - TUTAJ.
24.01.2017r.
Plan zajęć w czasie ferii zimowych:

30.01 - 05.02.2017 r - wolne

06.02.2017 r - hala SMS 15 godz. 14:30 - 16:00
07.02.2017 r - boisko na Zawiszy godz. 14:30 - 16:00
08.02.2017 r - hala SMS 15 godz. 14:30 - 16:00
09.02.2017 r - hala SMS 15 godz. 14:30 - 16:00
10.02.2017 r - boisko na Zawiszy godz. 14:30 - 16:00
11.02.2017 r - boisko na Zawiszy - sparing godz. 13:00
 
24.01.2017r.

Informujemy, iż z rozgrywek ARKA GDYNIA CUP 2017 prowadzona będzie transmisja LIVE. Przed samymi zawodami poinformujemy, gdzie będzie można oglądać spotkania AGC 2017 oraz śledzić bieżące wyniki rozgrywek.
KANAŁ YOUTUBE, na którym można obejrzeć wszystkie mecze AGC' 2017 na żywo - TUTAJ.

21.01.2017r.
Druzyna jest po pierwszym spotkaniu sparingowym.

MUKS CWZS Bydgoszcz 3:0 (2:0) Gwiazda Bydgoszcz 

Bramki strzelili : Mateusz Śmiglewski, Dawid Bączyński i Michał Pawlak

20.01.2017r.
Trener Rafał Krygier powołał następujących zawodników:

 1. Dawid Bączyński 2. Tomasz Chabasiński 3. Szymon Hodur 4. Mikołaj Januszewski 5. Igor Oleksy 6. Adam Ojrzanowski 7. Michał Pawlak 8. Mateusz Pocięgiel 9. Jakub Ryczkowski 10. Oskar Semeniuk 11. Michał Wieczorek 12. Adam Wierzbicki 13. Marcin Zatorski

19.01.2017r.
W piątek 27.01.2017 r o godz. 20:00 w hotelu Mercure Gdynia, przy udziale trenerów, kapitanów drużyn oraz zaproszonych gości oraz mediów odbedzie sie uroczysta Ceremonia Losowania XVIII ARKA GDYNIA CUP 2017 
Nasza drużyna losowana bedzie z koszyka IV - Północ

19.01.2017r.
 W niedzielę 15 stycznia drużyna złożona z rodziców rocznika 2004 i rocznika 2005 wzięła udział w Charytatywnym Turnieju "Obudżmy Kasię"

Dziesięciu wspaniałych na zdjęciu.  
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90