Zawisza 2005
Zawisza 2005

Sponsorzy

Najświeższe informacje

29.05.2017r.
 Podział na grupy czwartkowego Finału Turnieju EURO METROPOLIA 2017
 

GRUPA A:
1. BYDGOSZCZ (MUKS CZWZS Bydgoszcz)
2. ŻNIN (ZPS nr 1 w Żninie)
3. Barcin (SP Piechcin)
4. SADKI (GLZS Sdaki)
5. NOWA WIEŚ WIELKA (KS Brzoza)

GRUPA B:
1. BYDGOSZCZ I (MUKS CWZS Bydgoszcz)
2. SZUBIN (LKS Szubinianka Szubin)
3. ROJEWO (SP Rojewo)
4. MROCZA (Tarpan Mrocza)
5. PRUSZCZ (GOKSiR Pruszcz)

GRUPA C:
1. SOLEC KUJAWSKI (Drużyna gminy Solec Kujawski)
2. DĄBROWA CHEŁMIŃSKA (LKS Dąbrowa Chełmińska)
3. BIAŁE BŁOTA (Spójnia Białe Błota rocznik 2005/2006)
4. KCYNIA (Orlik Kcynia)
5. ŁABISZYN (Drużyna gminy Łabiszyn)

GRUPA D:
1. NAKŁO (SP nr 4 w Nakle)
2. DOBRCZ (SP Kozielec)
3. KORONOWO (Victoria Koronowo)
4. SICIENKO (Drużyna gminy Sicienko)
5 OSIELSKO (Victoria Niemcz)



29.05.2017r.
1 czerwca br na obiektach CWZS ZAWISZA Bydgoszcz odbędzie się FINAŁ Turnieju EURO METROPOLIA 2017 r , który jest jedną z imprez propagująca Mistrzostwa Europy w piłce nożnej U-21 odbywające się w Bydgoszczy.


Finaliści turnieju Euro Metropolia.

SP nr 4 w Nakle
ZPS nr 1 w Żninie
LKS Szubinianka Szubin
MUKS CWZS Bydgoszcz Rocznik 2005
MUKS CWZS Bydgoszcz rocznik 2006
SP w Piechcinie
Drużyna gminy Solec Kujawski
SP Kozielec
GLZS Sadki
Victoria Koronowo
Drużyna gminy Sicienko
LKS Dąbrowa Chełmińska
SP w Rojewie
Spójnia Białe Błota
KS Brzoza
GOKSiR Pruszcz
Victoria Niemcz
Tarpan Mrocza
Drużyna gminy Łabiszyn
MULKS Orlik Kcynia

29.05.2017r.
AP Brda Bydgoszcz 0:3 Chemik Bydgoszcz (walkower)
Polonia Bydgoszcz 1:1 FA Academy Bydgoszcz
Juventus Bydgoszcz 1:13 SP Zawisza Bydgoszcz
Chemik Bydgoszcz 3:1 BKS Bydgoszcz
Spójnia Białe 3:2 KKP Bydgoszcz - to pierwsze strzelone bramki w lidze przez dziewczyny - GRATULUJEMY !

28.05.2017r.
Nie samą piłką żyjemy, muzyka w sercu nam gra.

Zawodnicy naszej drużyny : Oliwier Borożyński, Damian Mleczek i Adam Ojrzanowski wyśpiewali sobie wyróżnienia przyznane przez Jury w czasie konkursu piosenki dziecięcej, który odbył się w naszej szkole. 

Gratulujemy !
27.05.2017r.

 MUKS CWZS Bydgoszcz 4:0 (1:0) Gwiazda Bydgoszcz
 

1:0 (10') Mateusz Śmiglewski
2:0 (33") Igor Oleksy / Adam Wierzbicki
3:0 (47') Mikołaj Januszewski / Igor Oleksy
4;0 (52') Oskar Semeniuk / Mikołaj Januszewski

Kolejny mecz rozegramy z SP Zawisza Bydgoszcz 4.06 o godz. 10:00 w Wojnowie.
26.05.2017r.
Jutro o godz. 16:00 rozegramy mecz z Gwiazdą Bydgoszcz.

Kadra: 1. Dawid Bączyński 2. Marcel Chojnacki 3. Szymon Hodur 4. Mikołaj Januszewski 5. Dawid Mańczak 6. Igor Oleksy 7. Michał Pawlak 8. Aleks Pelczarski 9. Mateusz Pocięgiel 10. Jakub Ryczkowski 11. Oskar Semeniuk 12. Mateusz Śmiglewski 13. Michał Wieczorek 14. Adam Wierzbicki 15. Marcin Zatorski

Zbiórka w szatni o godz.: 15:15
miejsce : stadion ZAWISZA 
26.05.2017r.
DZIEŃ MATKI JEST RAZ W ROKU,

Szczęśliwy i pełen uroku,
W tym dniu pragniemy złożyc Wam życzenia, 
Zdrowia, szczęścia i powodzenia

Swoim Mamom chłopcy z drużyny rocznika 2005

26.05.2017r.

Pierwszy dzień rywalizacji w trzeciej edycji Pucharu Hrabiny Zofii zakończył się meczem gwiazd. Wybrani futboliści APMT Polska zmierzyli się z zespołem złożonym z graczy pozostałych drużyn. Trenerem ekipy All Stars był koordynator szkolenia w APMT Krzeszowice – Piotr Kołodziej, natomiast za poczynania APMT Polska odpowiadał Grzegorz Krzysiak. Zawody poprowadził Pan Lasli Hamori – trener i sędzia piłkarski z Węgier.

Zabawa była fantastyczna i obie drużyny zaprezentowały ultra ofensywny styl gry. Całość zakończył konkurs rzutów karnych. Lasli Hamori był po prostu zachwycony inicjatywą i jak przyznał po meczu: „to było coś cudownego móc sędziować mecz tak szczęśliwych i uśmiechniętych dzieci.”

Lasli podkreślił też jak piękne jest otoczenie stadionu w Krzeszowicach i porównał to miejsce do tego co widział w Austrii :-)

Absolutna zgoda! 

Organizatorzy zapowiadają, że za rok w meczu gwiazd, oprócz Polaków, Czechów, Słowaków i Węgrów, wystąpią również przedstawiciele innych krajów 

25.05.2017r.
  Wydział Szkolenia Kujawsko - Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy powołał na konsultacje reprezentacji K-PZPN rocznik 2005, które odbędą się 06.06.2017 r na stadionie Chemika Bydgoszcz, następujących zawodników :

1. Mikołaj Borowski
2. Mikołaj Januszewski
3. Michał Pawlak
4. Igor Oleksy
5. Oskar Semeniuk
6. Maksymilian Stróżyński
7. Mateusz Śmiglewski
8. Michał Wieczorek 

Zbiórka zawodników o godz. 10:00 ; zakończenie konsultacji o godz. 12:30
Powołani zawodnicy muszą posiadać:
- kartę zdrowia z aktualnymi badaniami lekarskimi potwierdzonymi przez lekarza sportowego, kartę zawodniczą, legitymację szkolną,
- sprzęt : obuwie piłkarskie (lanki), ochraniacze, dres, ręcznik, klapki do kąpieli

25.05.2017r.
 W najbliższą sobotę 27 maja, o godz. 16:00 rozegramy kolejny mecz w Lidze Młodzika z Gwiazdą Bydgoszcz.

Kadra zostanie podana w piątek po treningu.

Zbiórka w szatni o godz.: 15:15
Stroje zawodnicy otrzymają na miejscu.
miejsce : stadion ZAWISZA 
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103