Zawisza 2005
Zawisza 2005

Sponsorzy

Najświeższe informacje

27.04.2017r.
   Wydział Szkolenia Kujawsko - Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy powołał na konsultacje reprezentacji K-PZPN rocznik 2005, które odbędą się 10.05.2017 r na stadionie Chemika Bydgoszcz :

Michał Pawlak, Igor Oleksy, Maksymilian Stróżyński, Mateusz Śmiglewski, Michał Wieczorek 

Zbiórka zawodników o godz. 9:00
Powołani zawodnicy muszą posiadać:
- kartę zdrowia z aktualnymi badaniami lekarskimi potwierdzonymi przez lekarza sportowego, kartę zawodniczą, legitymację szkolną,
- sprzęt : obuwie piłkarskie (lanki), ochraniacze, dres, ręcznik, klapki do kąpieli


27.04.2017r.

W sobotę 29 kwietnia podczas losowania na Stadionie PGE Narodowym - dowiemy się z kim będziemy rywalizować w grupie:
Województwo kujawsko - pomorskie reprezentuje SP 69 Bydgoszcz

SP 45 WROCŁAW - dolnośląskie
UKS NIEDZWIADEK CHEŁM - lubelskie
UKS POLONIA SŁUBICE - lubuskie
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA - łódzkie
SP 18 TARNÓW - małopolskie
SP 22 PŁOCK - mazaowieckie
RODŁO OPOLE - opolskie
SP 9 DEBICA - podkarpackie
SP 14 BIAŁYSTOK - podlaskie
UKS JEDYNKA REDA - pomorskie
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA - śląskie
SP 27 KIELCE - świętokrzyskie
SP 19 ELBLĄG - warmińsko-mazurskie
UKS AP REISSA POZNAŃ - wielkopolskie
SP 51 SZCZECIN - zachodniopomorskie

27.04.2017r.

Zaplanowany w najbliższy weekend mecz w Lidze Młodzika z Football Academy Bydgoszcz, na naszą prośbę, został przełożony na 17 maja na godz. 17:00 (z uwagi na wyjazd drużyny do Warszawy).


26.04.2017r.
MUKS  2005 I 9:0 Polonia 2005 I
bramki: Oskar Semeniuk 4x, Mateusz Śmiglewski 2x, Michał Pawlak 2x, Mikołaj Januszewski
MUKS 2005 I 10:0 Polonia 2006 I
bramki: Mateusz Śmiglewski 4x, Mikołaj Januszewski 3x, Adam Wierzbicki 2x, Oskar Semeniuk
MUKS 2005 I 9:0 MUKS 2006 II
bramki: Oskar Semeniuk 3x, Mikołaj Januszewski 2x, Michał Pawlak 2x, Mateusz Śmiglewski 2x

MUKS 2005 II 1:1 Chemik 2005 I
bramka: Dawid Baczynski
MUKS 2005 II 4:2 BKS 2005 II
bramki: Jakub Ryczkowski 2x, Mateusz Pociegiel 2x
MUKS 2005 II 8:0 Polonia 2006 II
Mateusz Pociegiel 6x, Dawid Baczynski i Jakub Ryczkowski
25.04.2017r.

 W dniu jutrzejszym, w godz. : 11:00 - 16:00; cała drużyna będzie uczestniczyła w Turnieju EURO METROPOLIA 2017 r, który odbędzie się na stadionie ZAWISZY.

W tym dniu nie ma zajęć szkolnych
Zbiórka w szatni o godz. 10:00

Drużyna I - SPRZĘT :  niebieskie nowe koszulki, czarne spodenki i czarne getry
Drużyna II - SPRZĘT : czarne nowe koszulki, czarne spodenki i czarne getry


25.04.2017r.
 W majowym Turnieju zagramy również z dobrymi naszymi znajomymi z boiska, drużyną 
POGOŃ SZCZECIN, 
zespół, który w powszechnej opinii uznawany jest za jeden z najlepszych w Polsce w kategorii wiekowej U-12 (rocznik 2005). -)
24.04.2017r.

Drużyna SP nr 69 w Bydgoszczy zdobyła Wicemistrzostwo Bydgoszczy Szkół Podstawowych w rozgrywkach halowej piłki nożnej, w których uczestniczyło 16 Szkół Podstawowych. Organizatorem był Miejski Szkolny Związek Sportowy w Bydgoszczy.


SP 69 7:0 SP 10

bramki: Oskar Semeniuk 4x, Adam Wierzbicki, Mikołaj Januszewski i Igor Oleksy

SP 69 2:5 SP 60
bramik: Mateusz Śmiglewski i Dawid Baczynski

SP 69 7:3 SP 14
bramki: Oskar Semeniuk 2x, Igor Oleksy, Michał Wieczorek, Jakub Ryczkowski, Samobojcza, Dawid Bączyński

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce SP nr 60
II miejsce SP nr 69
III miejsce SP nr 14
IV miejsce SP nr 10
24.04.2017r.
 Wielu chłopcow grających w piłkę nożna lubi sporty motorowe, w tym żużel.
Prędkość, akcje na torze w światowym wydaniu zachwycają kibicow.

Bydgoszczanin, Mistrz Świata, Wybitny Sportowiec, grający również w piłkę nożną 
TOMASZ GOLLOB uległ wczoraj fatalnemu wypadkowi na torze crossowym.

TOMEK życzymy szczęśliwego powrotu do zdrowia, trzymając mocno kciuki !!!

23.04.2017r.
Football ACADEMY 2:2 JSS Juventus Bydgoszcz
Kobiecy KP Bydgoszcz 0:2 Gwiazda Bydgoszcz
Spojnia Białe Błota 2:1 AP Brda
BKS Bydgoszcz 0:7 SP Zawisza Bydgoszcz 
23.04.2017r.
W dniu jutrzejszym, 24 kwietnia, o godz 10:00 w hali naszej szkoły SP 69 odbędzie sie Finalowy Halowy Turniej  Szkół Podstawowych w piłce nożnej 

Trener Rafał Krygier powołał nastepujących zawodników:
1. Dawid Bączyński 2. Mikołaj Januszewski 3. Damian Mleczek 4. Igor Oleksy 5. Michał Pawlak 6. Jakub Ryczkowski 7. Oskar Semeniuk 8. Mateusz Śmiglewski 9. Michał Wieczorek 10. Adam Wierzbicki

Chłopcy przychodzą do szkoły zgodnie z planem lekcji.
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88