Zawisza 2005

Sponsorzy

Najświeższe informacje

18.11.2017r.
 UNIA Wąbrzeźno 0:5 (0:2) MUKS CWZS Bydgoszcz

0:1 (16’) Mikołaj Januszrwski / Igor Oleksy
0:2 (21’) Dawid Bączyński / Mateusz Mazur
0:3 (47’) Mikołaj Januszewski z rzutu karnego
0:4 (53’) Dawid Bączyński 
0:5 (56’) Igor Oleksy / Mikołaj Januszewski
17.11.2017r.
W I Lidze Wojewódzkiej Młodzika druzyna Rafała Krygiera zapewniła sobie I miejsce.
Na trzy kolejki przed zakończeniem rundy było wiadomo, że najlepsza druzyna jest MUKS CWZS Bydgoszcz. 

Gratulacje !!!

 W dniu jutrzejszym druzyna rozegra ostatni mecz rundy jesiennej, tym razem w Wąbrzeźnie z tamtejsza UNIĄ.
Mecz rozpocznie się o godz. 10:00

 Powołani zawodnicy :
1. M. Arendt 2. Bączyński 3. T. Chabasinski, 4. M. Chojnacki, 5. Sz. Hodur 6. M. Januszewski 7. I. Jeziorski 8. Mazur 9. D. Mleczek 10. I.Oleksy, 11.  M. Pawlak, 12. A. Pelczarski 13. Rychcik 14. J. Ryczkowski, 15. M. Śmiglewski 16. M. Winiecki, 17. M. Zatorski
11.11.2017r.
 MUKS CWZS Bydgoszcz 20:0 (7:0) UNIA Gniewkowo

1:0 (2') Mateusz Śmiglewski / Mikołaj Januszewski
2:0 (5') Igor Oleksy / Mateusz Śmiglewski
3:0 (7') Mateusz Śmiglewski / Michał Pawlak
4:0 (15') Michał Arendt / Mateusz Mazur
5:0 (16') Mateusz Winiecki
6:0 (18') Mateusz Mazur / Dawid Baczynski
7:0 (23') Dawid Bączyński / Michał Arendt
8:0 (32') Mikołaj Januszewski / Tomasz Chabasinski
9:0 (33') Michał Pawlak / Mateusz Śmiglewski
10:0 (34') Mateusz Śmiglewski / Michał Pawlak
11:0 (36') Mateusz Śmiglewski / Igor Oleksy
12:0 (37') Michał Pawlak / Igor Oleksy
13:0 (40') Tomasz Chabasinski głowa / Michał Pawlak
14:0 (41') Mikołaj Januszewski
15:0 (43') Igor Oleksy / Michał Pawlak
16:0 (45') Michał Mazur / Igor Oleksy
17:0 (46') Tomasz Chabasinski / Michał Arendt
18:0 (58') Michał Mazur / 
19:0 (59') Michał Mazur
20:0 (60') Marcel Chojnacki / Mateusz Pociegiel


11.11.2017r.
Pieknie dziękujemy i zapraszamy - mamy już 200 polubień na "FEJSIE" 
11.11.2017r.
 
10.11.2017r.
Szczegółowe informacje dotyczące rozgrywanych meczów w turnieju PROFBUD CUP 2017 w Gdańsku dla drużyny MUKS CWZS BYDGOSZCZ.
Drużyna rozegra 9 spotkań w turnieju.
W pierwszym dniu rozegramy w godzinach popołudniowych trzy spotkania.


Piątek 1 grudnia 2017 r

16:40 MUKS CWZS BYDGOSZCZ : SPARTA PRAHA
17:30 MUKS CWZS BYDGOSZCZ : APMT POLSKA nasi dobrzy koledzy z turnieju w Krzeszowicach
17:55 MUKS CWZS BYDGOSZCZ : JUVENTUS TURYN

Sobota 2 grudzień 2017 r

9:00 MUKS CWZS BYDGOSZCZ : FASE SZCZECIN - rywal z finałowego meczu eliminacyjnego turnieju
10:15 MUKS CWZS BYDGOSZCZ : EVERTON FC


Od 15:20 do 17:55 mecze w grupach złotej (miejsce wywalczone w grupie 1-2), srebrnej (miejsce wywalczone w grupie 3-4), brązowej (miejsce wywalczone w grupie 5-6)

Niedziela 3 grudnia 2017 r

Od 9:00 do 13:20 dalszy ciąg rozgrywek

Od 14:00 do 15:00 Ceremonia zakończenia turnieju